Servis Hizmeti

Kazdağı Tur, işini tutku ve heyecanla yapan deneyimli ekibiyle, misafirlerinin tatillerine renk katmak için onları en iyi şekilde anlayıp, isteklerine titizlikle yanıt veren TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentasıdır.

Kazdağı Tur, Temmuz 2007’de başladığı turizm hayatında misafirlerine bölgesel, ulusal ve uluslararası gezi programları, etkinlik-organizasyon, kara-hava ulaşım-transfer hizmeti sunarak; başta Güney Marmara Bölgesi olmak üzere turizm ve seyahatın her alanında maksimum katma değer yaratmayı ve sektörün standartlarını hızla yukarı taşımayı başardı.

Bugün Kazdağı Tur, bölgenin en büyük jeep lojistiği ile doğa turizminde öncü, en konforlu araçları ile bölge içi ve dışı turlarda ilk tercih edilen, donanımlı, titiz ve çözüm odaklı yaklaşımıyla yurtdışı tur organizasyonlarında en çok tercih edilen, bilinirliği iş kalitesi ve güvencesiyle katlanarak artan seyahat acentalarından biridir.

ÖĞRENCİ SERVİSİ

 Zamanında ve güvenli hizmet
  • Okullara ve evlere, kapıdan kapıya zamanında ulaşım,
  • Her biri en az 3 yıl deneyimli, sağlık muayenesinden ve psikoteknik testlerden geçmiş, sabıka temiz kaydı olan, sorumluluk sahibi ve güvenilir şoförler,
  • İlgili ve disiplinli hostesler,
  • İçişleri Bakanlığı 21234 sayılı Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne haiz
  • Kaliteli, Konforlu ve güvenli servis hizmeti taahhüt ediyoruz.

https://www.kazdagitur.com/