Okul Müdürü

Okul Müdürü

Ezgi Özgülen

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi üzerine yapmıştır.  Ankara, Balıkesir, İzmir gibi illerde İngilizce Öğretmenliği, Zümre Başkanlığı, Kampüs ve Okul Müdürlüğü yapmış olup, 2022 yılının Ağustos ayında Özel Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfı İlkokulu ve Ortaokulu müdürü olarak kurumumuzda göreve başlamıştır.

Çağdaş nesiller yetiştirme gayesiyle kurulmuş olan vakfımızın çabalarla, inançla ve Ulu Önder Atatürk’ün izinde  geçen 26 yılında, ben de bu yıl  ALÇEV’in bir parçası olduğum için büyük mutluluk ve onur duyuyorum.

Eğitim; hayat boyu süren ,ahlaki değerleri, etik duygusunu, saygıyı ve bunun gibi birçok olguyu içeren uzun soluklu bir süreçtir. Hayatlarının 10-11 yıllık kısmını okulumuzda geçiren çocuklarımızın, sonraki süreçlerinde  akademik yeterliliğe ek olarak, almış  oldukları eğitimle de kendilerinden söz ettirmeleri bizi her zaman onurlandırmıştır.

Okulumuzun temel amaçlarından bir tanesi de , kaliteli eğitim anlayışıyla beraber ahlak ve özgüven sahibi, etik duygusu yüksek bireyler yetiştirmektir. Kurumumuzda görev yapmakta olan tüm arkadaşlarım, öğrencilerimizi sadece bir sınava değil, esasen hayata hazırlamakta; çocuklarımızın yaşamına sevgiyle dokunmaktadırlar.