Vakıf Başkanı

VAKIF BAŞKANININ ÖZGEÇMİŞİ

Vakıf Başkanımız Cavit CEBECİ 1964 Edremit Balıkesir doğumludur.1982 Edremit Lisesi mezunudur.1986 yılında iş hayatına başlayıp Altınoluk’ta halen devam eden Cebeci LTD.ŞTİ.’nin Dayanaklı Tüketim ve LPG sektöründe faaliyet göstermektedir. Vakfın kurucularından olup bu süre içerisinde vakfın yönetim kurulunda görev yapmıştır.

16 Mart 2019 tarihinde vakıf başkanlığı görevine getirilmiştir.

VAKIF BAŞKANININ MESAJI

Sevgili gençler,

Dünya hızla değişiyor. Biz bu yola 1997’ de başlarken amacımız, baş döndürücü bir hızla gelişen bilgi ve bilim dünyasında yer alabilmek için daima sorumluluklarının bilincinde olan, okuyan, araştıran, öğrenmeyi öğrenen, öğrendiklerini yaşama dönüştüren, mutlu bireyler olarak yetişmenizi sağlamaktır.

Aileleriniz için olduğu kadar bizler ve ülkemiz için de birer değersiniz. Ailelerinizin daha iyi eğitim almanız için sizleri bize emanet ettiği andan itibaren heyecanınız, varlığınız ve her ortamda sergilediğiniz başarılarınız, bizleri yarına daha fazla umutla bakmamızı sağlıyor.

Uygarlık, bilgi ve bilimle başlar. Büyük önder Atatürk’ün “Çalışmadan, Yorulmadan, Üretmeden Rahat Yaşamak İsteyen Toplumlar, Önce Hayallerini Sonra Hürriyetini ve Daha Sonra Da İstikbal ve İstiklallerini Kaybetmeye Mahkûmlardır” sözünü hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamanızı ve Atatürk’ ün İlke ve İnkılâplarını kendinize ışık etmenizi gönülden temenni ediyorum.

Cavit CEBECİ

Vakıf Başkanı.