TEOG Gurur Gecemiz

TEOG sınavında 0,1,2 ve 3 yanlışı olan 26 öğrencimiz ve velileri için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce, ALÇEV okullarının katkılarıyla düzenlenen ve davet edilen 26 öğrencinin, anne-babalarının ve Okul Müdürlerinin katıldığı yemekte öğrenciler, altın ve plaketle ödüllendirildiler.
Yemekte konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç “Amaçlarının 2.TEOG öncesi öğrencilerimiz ve onların eğitim-öğretimlerinde büyük katkıları olan aileleriyle bir araya gelmek olduğunu belirterek,kendinizle ve çocuklarınızla ne kadar gurur duysanız azdır “ dedi.Başarılı öğrencilerin velileri adına . İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Koç,ayrıca ALÇEV okulları adına vakıf başkanı Mahmut Öztürk’e katkılarından dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti.Mahmut Öztürk’te İlçe Müdürümüz Yusuf Koç’a böyle bir organizasyona vesile oldukları için bir çiçek takdim etti.Ardından toplu fotoğraf çekimleriyle proğram sona erdi.

2016-2017 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI TEOG 1.SINAV BAŞARI LİSTESİ

1 Bengisu SERİNKEN Özel Edremit Uğur Ortaokulu 0 Yanlış
2 Yılmaz SAVAŞLI 75.Yıl Ortaokulu 1 Yanlış
3 Havva Beyza AŞIK Özel Mektebim Ortaokulu 1 Yanlış
4 Bilgesu ATASOY Özel Altınoluk Çağdaş Eğt Vakfı 1 Yanlış
5 Özgür Ozan DEMİR Özel Altınoluk Çağdaş Eğt Vakf 1 Yanlış
6 Dora AKIN Mektebim Ortaokulu 1 Yanlış
7 Ilgın ŞAHİN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 1 Yanlış
8 Nisa Sedef ERŞEN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 1 Yanlış
9 Ahmet Furkan KARABULUT Şehit Kadir Altınöz Ortaokulu 2 Yanlış
10 İmren Havva KOÇ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 2 Yanlış
11 Yağmur AKTAŞ Mektebim Ortaokulu 2 Yanlış
12 Kerem KÜRÜM 75.Yıl Ortaokulu 2 Yanlış
13 Nazlı Su ARSLANKILIÇ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 2 Yanlış 
 14 Alihan ADEMOĞLU Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış
15 Zeynep İrem DOĞAN Özel Edremit Uğur Ortaokulu 3 Yanlış 
 16 Ali BARIŞKAN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış 
 17 Pelin KORKMAZ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış
18 Oğulcan GEM Özel Altınoluk Çağdaş Eğt Vakfı 3 Yanlış
19 Erva ALTUNHAN Mektebim Ortaokulu 3 Yanlış
20 Erdem EKİM 75.Yıl Ortaokulu 3 Yanlış
21 M. EKREM TINARLIOĞLU Özel Altınoluk Çağdaş Eğt Vakfı 3 Yanlış
22 Azra SAK Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış
23 Yağmur GENÇ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış
24 Yağmur ÇOLAK Mektebim Ortaokulu 3 Yanlış
25 Sıla ARKAN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış
26 Yusuf KARAMUSA Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 3 Yanlış